2016_17_Pierwszy_dzień_wiosny

dostępność

Pierwszy dzień wiosny

Od kilku lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście Wiosny. Na początku każda klasa wraz z wychowawcą przygotowują wiosenne kanapki, które potem wszyscy wspólnie zjadają. Po konsumpcji nadszedł czas na sprawdzenie wiedzy uczniów. Ponieważ jesteśmy szkołą promującą zdrowie,

z tą właśnie wiedzą uczniowie musieli się zmierzyć. Pytania były w formie teleturnieju jeden z dziesięciu, gdzie w rolę Tadeusza Sznuka wcielił się uczeń Filip. Teleturniej po długiej i zaciętej rywalizacji wygrały przedstawicielki klasy III gimnazjum.

Kopiowanie, pobieranie, przetwarzanie zakazane bez zgody autora