2016_17_Dzień_bez_cyberprzemocy 

dostępność

Dzień bez cyberprzemocy...

10 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Machowej odbył się dzień bez „cyberprzemocy”, w tym celu uczniowie klasy III gimnazjum Filip Zabawa i Kacper Świerczek przedstawili na apelu szkolnym multiprezentację przygotowaną pod opieką Sławomira Króla: „Zagrożenia związane z cyberprzemocą”...

Uczniowie klas IV-VI SP i I-III gimnazjum z ciekawością zapoznali się z praktycznymi poradami młodych internautów, konsekwencjami prawnymi jak również gdzie uczniowie  mogą szukać pomocy w czasie zagrożeń w sieci. Zakończeniem apelu było ogłoszenie wyników konkursu plastycznego zorganizowanego przez Panią Karolinę Zalasińską oraz Panią Edytę Nicos-Mędrek „Cyberprzemocy mówimy nie”. Wyniki konkursu przedstawiły się następująco:

 

I miejsce: Aleksandra Jurczyk kl V SP

I miejsce: Ewelina Niemiec kl III SP

II miejsce: Oliwia Niemiec kl V SP

III miejsce: Katarzyna Tomasiewicz kl VSP

Wyróżnienie: Weronika Jurczyk kl IV SP

Wyróżnienie: Gabriela Świerczek I Gim.

Kopiowanie, pobieranie, przetwarzanie zakazane bez zgody autora
Author: Sławomir KrólEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.