2106_17_Zabawa_karnawałowa_z_Lipinami 

dostępność

Zabawa karnawałowa z Lipinami

Dnia 28 lutego 2017 r w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie i nauczyciele przygotowali bufet z domowymi ciastami, owocami i napojami. Na dyskotekę przybyli uczniowie z zaprzyjaźnionego gimnazjum w Lipinach. Wszyscy bawili się w rytmie najnowszych przebojów, wybranych przez swoich kolegów i koleżanki. 

Rzecz jasna, nie obeszło się bez zabaw dyskotekowych tj.: zabawa w zoo, zabawa w pociąg, zabawa w chusteczkę. Taniec belgijka odtańczony był przynajmniej z 3 razy.... Zabawa była wyśmienita. Uczniowie bawili się rewelacyjnie. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w następnych imprezie!

Kopiowanie, pobieranie, przetwarzanie zakazane bez zgody autora
Author: Sławomir KrólEmail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.